Klientų aptarnavimas

Raskite atsakymus į pateiktus klausimus lengvai ir greitai! Ar Jums vis dar reikia pagalbos? Apsilankykite pas įgaliotąjį įmonės agentą savo regione arba tiesiog paskambinkite jam. Taip pat galite susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo skyriumi telefonu arba el. paštu.

Pasirinkite vinilines grindis

Mūsų internetinėje svetainėje rasite daug pasiūlymų, kurie padėtų Jums priimti pagrįstą sprendimą. Mes turime idėjų keturiems stiliams: rustik, industriniam, klasikiniam ir moderniam. Pažvelkite į savo namų stilių ir sužinokite, kokios spalvos ir modeliai turės įtakos Jūsų interjerui. Taip pat galite peržiūrėti įvairias medžiagas. Galite paprašyti nemokamų pavyzdžių mūsų internetinėje svetainėje, kad galėtumėte pamatyti mūsų gaminį savo akimis ir patys jį paliesti. Taip pat visada naudinga, jei galite pažvelgti į didesnį grindų plotą. Norėdami tai padaryti, apsilankykite pas įgaliotąjį prekybos agentą savo vietovėje.

„Vivafloors“ grindų dangą galite nusipirkti iš įgaliotojo prekybos agento Jūsų regione. Prieš perkant rekomenduojame peržiūrėti didesnį grindų plotą. Raskite artimiausią prekybos agentą arba paprašykite nemokamo pavyzdžio mūsų internetinėje svetainėje.

Viso mūsų asortimento grindis galima įsigyti klijuojamo varianto ir varianto su Click sistema, išskyrus kelias eglutės formos grindis. (jas galima įsigyti tik kaip klijuojamą variantą). Tik 6810 ir 8360 galima įsigyti paspaudžiant “fishbone Klijuojamo varianto grindys klojamos ant pagrindo, o variantą su Click sistema galima kloti plūdriuoju būdu. Norėtumėte sužinoti, kuris variantas Jums geriausiai tinka? Tada skaitykite daugiau apie klijuojamą variantą ir variantą su Click sistema.

Mūsų grindų dangos parduodamos per įgaliotuosius prekybos agentus, kurie mielai papasakos Jums apie mūsų produktus, taip pat apie jų klojimą ir priežiūrą. Mūsų internetinėje svetainėje galite rasti įgaliotąjį prekybos agentą savo regione.

Mūsų brošiūrą galima peržiūrėti internete! Be daugybės idėjų, mūsų brošiūroje taip pat pateikiama bendra informacija apie mūsų įmonę, gaminamas grindų dangas bei išsami viso mūsų asortimento apžvalga. Peržiūrėti brošiūrą.

Apie vinilinių grindų dangas

Rekomenduojame, kad mūsų klijuojamas lentas išklotų specializuota įmonė. Tokiu būdu pailginsite savo grindų ilgaamžiškumą. Grindų variantą su Click sistema galite lengvai pasisikloti patys. Taip pat peržiūrėkite pateiktas varianto su Click sistema ir klijuojamo varianto grindų klojimo instrukcijas. Perskaitykite mūsų garantinius įsipareigojimus.

Taip! Nepriklausomai nuo to, ar turite du mažus vaikus, tris kates ar šunį: „Vivafloors“ grindys atitinka kasdienio gyvenimo reikalavimus. Taigi galite jomis ramiai vaikščioti ar jaukiai ant jų atsipalaiduoti! Mūsų grindys yra patvarios, tinkamos vaikams ir naminiams gyvūnams, labai ilgaamžiškos – suteikiame 25 metų garantiją. Mūsų priežiūros puslapyje skaitykite, kaip kuo ilgiau išlaikyti grindis geros būklės.

Taip! Itin intensyvaus naudojimo atveju, rekomenduojame imtis papildomų priemonių. Pvz., apsauginį grindų dangos sluoksnį galite padengti antruoju poliuretano paviršiaus sluoksniu. Skaitykite daugiau apie grindų priežiūrą.

Mūsų grindų dangos yra su poliuretano paviršiaus sluoksniu. Vinilas yra daug minkštesnis, todėl kartais ant grindų lieka baldų atspaudai. Mūsų grindims tai nebūdinga. Nepaisant to, nerekomenduojame sunkių daiktų stumti per grindis. Taip pat patariame prie kėdžių, stalo ir kitų baldų kojelių pritvirtinti apsauginius padukus. Peržiūrėkite mūsų priežiūros patarimus.

Vinilinės dangos gaminamos iš polivinilchlorido. Laminatas susideda iš kelių suspaustų sluoksnių, todėl jis yra storesnis. Vinilinės dangos tinka šildomoms grindims, o laminatas – ne. Be to, Jūs aiškiai išgirsite garso lygio skirtumą tarp laminato ir vinilinių grindų, nes mūsų grindys žymiai geriau slopina žingsnių garsą. Galiausiai atkreipkite dėmesį, kokios matinės yra mūsų grindys, palyginti su kitų prekių ženklų laminatu ar vinilinėmis dangomis. Peržiūrėkite visus vinilinių grindų privalumus.

Mūsų vinilinės dangos pasižymi labai tikrovišku ir įvairaus stiliaus dizainu. Be to, grindys ne tik atrodo natūraliai, bet ir dėl mūsų specialaus reljefo juntamas jų tikroviškumas. Nedvejodami prašykite nemokamo pavyzdžio, kad galėtumėte patys tuo įsitikinti! Taip pat atkreipkite dėmesį į visus vinilinių grindų privalumus.

Mūsų vinilinės dangos yra 100 % perdirbamos. Tiek mūsų variantas su Click sistema, tiek klijuojamas variantas yra tinkami šildomoms grindims. Norėtumėte sutaupyti šildymo išlaidas? Tada pasirinkite klijuojamą grindų variantą. Grindys klijuojamos ant išlyginto paviršiaus. Medžiaga („Vivafloors“ dekoratyvinis vinilas) ir storis užtikrina gerą šilumos laidumą. Kadangi grindys ir patalpa greičiau sušyla, tokiu būdu galite sutaupyti daug energijos. Skaitykite daugiau apie klijuojamą variantą ir variantą su Click sistema.

Priežiūra ir techniniai duomenys

Tinkamai prižiūrimos grindys naudojamos ilgiau. Mūsų grindys turi gamyklinį PU apsauginį sluoksnį, todėl yra labai patvarios. Tinkamai prižiūrėdami grindis, Jūs netgi galite gerokai pailginti jų naudojimo laiką. Perskaitykite mūsų patarimus & quot; kasdien & quot; ir reguliari priežiūra.

 

 

Tinkamai rūpinantis savo grindimis, jos ilgiau išliks išoriškai gražios. Nėra grindų, kurioms nereikėtų jokios priežiūros, įskaitant ir mūsų grindis. Pasirūpinkite, kad prie įėjimo į patalpas būtų patiestas durų kilimėlis ir visada nedelsdami nuvalykite išsiliejusius skysčius. Tokiu būdu pailginsite grindų ilgaamžiškumą ir galėsite ilgiau jomis mėgautis. Daugiau naudingų patarimų rasite mūsų grindų priežiūros puslapyje!

 

 

Vinilinės (PVC) grindys yra gera investicija dėl didelio atsparumo nusidėvėjimui. Mūsų grindys ilgai naudojamos, yra 100 % perdirbamos ir jas įrengiant kartu su grindų šildymu taupo energiją. Visoms mūsų grindims mes suteikiame 25 metų garantiją.

 

 

„Vivafloors“ grindis yra ypač lengva prižiūrėti. Viskas, ką Jums reikia padaryti, tai kartkartėmis jas nusiurbti ir nuvalyti drėgna šluoste (vanduo su vinilinėms grindims skirtu valikliu). Tokiu būdu Jūsų grindys visada išliks švarios ir tvarkingos. Skaitykite daugiau apie grindų priežiūrą.

 

Mes naudojame natūralius plastifikatorius, kad mūsų grindys būtų lanksčios ir lengvai apdirbamos. Mūsų gaminiai atitinka visus Europos saugos ir sveikatos reikalavimus. Mes taip pat atidžiai stebime, kokios žaliavos yra naudojamos. Tai leidžia mums pasiūlyti geriausią produkto kokybę ekologiškumu atžvilgiu. Skaitykite daugiau apie grindų tvarumą.

Tvarumas

Mūsų vinilinės dangos yra 100 % perdirbamos. Tiek mūsų variantas su Click sistema, tiek klijuojamas variantas yra tinkami šildomoms grindims. Norėtumėte sutaupyti šildymo išlaidas? Tada pasirinkite klijuojamą grindų variantą. Grindys klijuojamos ant išlyginto paviršiaus. Medžiaga („Vivafloors“ dekoratyvinis vinilas) ir storis užtikrina gerą šilumos laidumą. Kadangi grindys ir patalpa greičiau sušyla, tokiu būdu galite sutaupyti daug energijos. Skaitykite daugiau apie klijuojamą variantą ir variantą su Click sistema.

Garantija

Įspūdingos grindys, pagamintos iš aukštos kokybės vinilinės dangos (PVC). Šioms grindims galime suteikti 25 metų garantiją.

Nerandate atsakymo į savo klausimą? Mielai Jums padėsime!