Privatumo politika

Ši privatumo politika buvo atnaujinta 2020 m. kovo 17 d.

Tiekėjas ir atsakingoji įstaiga pagal duomenų apsaugos įstatymą yra:

„Vivafloors B.V.“
Breukersweg 1C
7471 ST Goor
Nyderlandai

Tel. +31 547 26271
El. paštas: info@vivafloors.nl

 

Taikymo sritis

Su šiuo duomenų apsaugos pareiškimu vartotojai gauna informaciją apie atsakingo tiekėjo renkamų ir naudojamų duomenų pobūdį, apimtį ir tikslą. Teisinį duomenų apsaugos pagrindą sudaro Federalinis duomenų apsaugos Telemedijos įstatymas.

 

Bendros informacijos rinkimas

Informacija, susijusi su šio pasiūlymo tvarkymu, automatiškai yra įrašoma mūsų įmonės ar interneto ryšio teikėjo. Ši informacija, kitaip vadinama serverio failais, yra bendro pobūdžio ir neleidžia daryti jokių išvadų apie Jūsų asmenį.

Taip pat renkami ir įrašomi šie duomenys: internetinės svetainės pavadinimas, failas, data, duomenų kiekis, žiniatinklio naršyklė ir žiniatinklio naršyklės versija, operacinė sistema, Jūsų interneto tiekėjo domeno vardas, vadinamasis persiuntimo URL (puslapis, iš kurio peržiūrėjote mūsų pasiūlymą) ir IP adresas.

Be šių duomenų būtų techniškai neįmanoma pateikti ir rodyti svetainės turinį. Šiuo atžvilgiu duomenų rinkimas yra būtinas. Be to, statistikos tikslais naudojame anoniminę informaciją. Ji padeda mums optimizuoti pasiūlymą ir technologijas. Mes pasiliekame teisę atgaline data patikrinti serverio failus, jei yra įtarimas dėl neteisėto naudojimosi mūsų pasiūlymu.

 

Kontaktinė forma

Jei su mumis susisieksite, naudodamiesi užklausos forma internetinėje svetainėje arba el. paštu, mes išsaugosime Jūsų pateiktą informaciją, kad galėtume atsakyti į Jūsų užklausą ir užduoti galimus tolesnius klausimus.

 

 Trečiųjų šalių teikiamų paslaugų ir turinio įtraukimas

Mūsų pasiūlymas apima ir kitų paslaugų teikėjų turinį bei paslaugas. Tai, pvz., „Google Maps“ pateikti žemėlapiai, „YouTube“ vaizdo įrašai ir kitų internetinių svetainių grafika bei vaizdai. Tam, kad šiuos duomenis būtų galima pateikti ir parodyti vartotojo naršyklėje, būtina perduoti IP adresą. Todėl paslaugų teikėjai (toliau – trečiųjų šalių teikėjai) naudoja atitinkamo vartotojo IP adresą.

Net jei stengiamės naudoti išimtinai tik trečiųjų šalių teikėjus, kuriems norint pateikti turinį reikalingas tik IP adresas, mes neturime jokios įtakos tam, ar vartotojo IP adresas galimai bus išsaugomas. Šiuo atveju šis procesas, be kita ko, taikomas statistikos tikslams. Jei žinome, kad IP adresas yra išsaugomas, apie tai informuojame savo vartotojus.

 

Slapukai

Šioje svetainėje naudojami vadinamieji slapukai (angl. cookies). Tai yra tekstiniai failai, kuriuos serveris išsaugo Jūsų kompiuteryje. Juose pateikiama informacija apie naršyklę, IP adresą, operacinę sistemą ir interneto ryšį. Šių duomenų mes neperduodame trečiosioms šalims ir nesiejame jų su asmens duomenimis be Jūsų sutikimo.

Slapukai atlieka dvi pagrindines funkcijas. Jie padeda Jums lengviau naršyti ieškant informacijos, susijusios su mūsų pasiūlymu ir leidžia tinkamai rodyti internetinę svetainę. Slapukai nėra naudojami virusų ar programų paleidimui.

Vartotojai taip pat turi galimybę pasinaudoti mūsų pasiūlymu ir be slapukų. Norėdami tai padaryti, naršyklėje reikia pakeisti atitinkamus nustatymus. Tam, kad sužinotumėte, kaip išjungti slapukus, naudokite savo naršyklės pagalbos funkciją. Tačiau norėtume pabrėžti, kad tai gali turėti įtakos kai kurioms šios svetainės funkcijoms ir apriboti naudojimo patogumą.

Šie puslapiai: http://www.aboutads.info/choices/ (JAV) ir http://www.youronlinechoices.com/uk/your-ad-choices/(Europa) leidžia Jums tvarkyti internetinius skelbimų slapukus.

 

„Google Analytics“ naudojimas

Ši svetainė naudoja „Google Analytics“, „Google Inc.“ („Google“) žiniatinklio analizės paslaugą. „Google Analytics“ naudoja vadinamuosius slapukus, tekstinius failus, kurie saugomi Jūsų kompiuteryje ir kurie leidžia išanalizuoti Jūsų naudojimąsi internetine svetaine. Slapuko sukurta informacija apie Jūsų naudojimąsi šia internetine svetaine paprastai perkeliama į „Google“ serverį JAV ir ten saugoma. Dėl šioje svetainėje IP anonimiškumo aktyvavimo, „Google“ iš anksto sutrumpins Jūsų IP adresą Europos Sąjungos valstybėse narėse ar kitose Europos ekonominės erdvės susitariančiosiose valstybėse. Tik išimtiniais atvejais yra perduodamas visas IP adresas „Google“ serveriui JAV ir ten sutrumpinamas.

Šios internetinės svetainės paslaugų teikėjo užsakymu „Google“ naudos atitinkamą informaciją, norėdama įvertinti Jūsų naudojimąsi svetaine, rinkti ataskaitas apie svetainės veiklą ir teikti svetainės paslaugų teikėjui kitas paslaugas, susijusias su svetainės veikla ir interneto naudojimu. IP adresas, kurį Jūsų naršyklė perduoda kaip „Google Analytics“ dalį, nebus susietas su kitais „Google“ duomenimis. Galite sustabdyti slapukų saugojimo funkciją, atitinkamai nustatydami savo naršyklės programinę įrangą. Tačiau norime atkreipti dėmesį į tai, kad tokiu atveju Jums gali nepavykti naudotis visomis šios svetainės funkcijomis.

Jūs taip pat galite sustabdyti slapuko sugeneruotų duomenų, susijusių su Jūsų naudojimusi svetaine (įskaitant Jūsų IP adresą), rinkimą bei apdorojimą per „Google“, atsisiųsdami ir įdiegdami naršyklės papildinį, esantį šioje nuorodoje: Browser Add On (liet. įdiegti naršyklės priedą) „Google Analytics“ išaktyvinimui.

Daugiau informacijos apie naudojimo sąlygas ir duomenų apsaugą rasite apsilankę internetinėje svetainėje:

http://www.google.com/analytics/terms/de.html arba

https://www.google.de/intl/de/policies/.

 

„Google AdWords“

Šioje svetainėje naudojama internetinė reklamavimo programa „Google AdWords“ ir konversijų stebėjimas. „Google Adwords“ programa nustatys slapuką Jūsų kompiuteryje, jei mūsų svetainę pasieksite naudodami „Google“ reklaminį skelbimą. Šie slapukai praranda galiojimą po 30 dienų ir nėra naudojami asmens tapatybei nustatyti. Jei vartotojas apsilanko tam tikruose mūsų svetainės puslapiuose, o slapuko galiojimo laikas dar nepasibaigęs, mes ir „Google“ galime atpažinti, kad vartotojas spustelėjo skelbimą ir buvo nukreiptas į šį puslapį. Kiekvienas „Google AdWords“ programos klientas gauna skirtingą slapuką. Todėl slapukų negalima stebėti per „AdWords“ klientų internetines svetaines.

Informacija, gauta naudojant konversijos slapuką, skirta „AdWords“ klientų, pasirinkusių konversijų stebėjimą, konversijų statistikai generuoti. Klientai sužino bendrą naudotojų, kurie spustelėjo jų skelbimą ir buvo nukreipti į puslapį su konversijų stebėjimo žyma, skaičių. Tačiau jie negauna jokios informacijos, kuria būtų galima asmeniškai identifikuoti vartotojus.

Jei nepageidaujate dalyvauti stebėjimo procese, Jūs galite lengvai išjungti „Google“ konversijų stebėjimo slapuką, naudodamiesi savo vartotojo naršykle vartotojo nustatymuose. Tokiu būdu nebūsite įtraukti į konversijų stebėjimo statistiką. Daugiau apie „Google“ duomenų apsaugos nuostatas galite sužinoti apsilankę http://www.google.de/policies/privacy/.

 

Socialinio tinklo „Facebook“ įskiepis

Savo internetinėje svetainėje mes integruojame socialinio tinklo „Facebook“ (adresas: 1601 South California Avenue, Palo Alto, CA 94304, JAV) įskiepius. Įskiepių apžvalgą galite rasti čia: http://developers.facebook.com/docs/Plug-ins/ – mygtukas „Like“ (liet. „Patinka“) arba „Facebook“ logotipas.

Jei aktyvuoja vieną iš mūsų internetinių svetainių naudodami „Facebook“ įskiepį, užmezgamas tiesioginis ryšys su „Facebook“ socialiniu tinklu. Mes neturime įtakos duomenų, kuriuos renka, saugo ir tvarko „Facebook“, pobūdžiui ir kiekiui. Mes galime teikti informaciją tik pagal savo žinių lygį.

„Facebook“ tinklui per įskiepį informuojama, jog Jūs apsilankėte atitinkamoje mūsų pasiūlymo internetinėje svetainėje. Tai taikoma ir vartotojams, kurie nėra užsiregistravę „Facebook“ tinkle. Tokiu atveju yra galimybė, kad „Facebook“ tinklas išsaugos IP adresą.

Jei esate „Facebook“ tinklo narys ir esate prisijungęs, atsidarėte internetinę svetainę, naudodami „Facebook“ tinklo įskiepį, galite priskirti savo „Facebook“ vartotojo paskyrą. Be to, įskiepiai perduoda visas sąveikas, pvz., jei naudojate mygtuką „Patinka“ arba paliekate komentarą.

Norėdami išvengti „Facebook“ tinklo duomenų saugojimo apie Jus, prieš apsilankydami mūsų svetainėje, atsijunkite nuo „Facebook“. Taip pat Jūs galite užblokuoti įskiepius su naršyklės priedais (pvz., „Facebook Blocker“).

Informaciją apie duomenų apsaugos nuostatas, duomenų rinkimo ir apdorojimo tikslą bei apimtį, taip pat privatumo apsaugos „Facebook“ nustatymo parinktis galite rasti čia: http://www.facebook.com/privacy/explanation.php.

 

Duomenų kiekio sumažinimas

Laikydamiesi duomenų pateikimo vengimo ir kiekio sumažinimo principų, asmens duomenis saugome tik tiek laiko, kiek tai yra būtina arba pagal nustatytus įstatymus (įstatymų tvarka nustatytas saugojimo laikotarpis). Jei surinktos informacijos tikslas nebetinka arba jei baigiasi jos saugojimo laikotarpis, duomenis užblokuosime arba ištrinsime.

 

Jūsų teisės į informaciją, koregavimą, blokavimą, ištrynimą ir prieštaravimą

Jūs turite teisę nemokamai prašyti informacijos apie mūsų saugomus asmens duomenis ir (arba) reikalauti juos ištaisyti, užblokuoti ar ištrinti. Išimtys taikomos, kai informacija yra susijusi su privalomu verslo sandorių duomenų saugojimu arba duomenims taikomas įstatymų nustatytas saugojimo reikalavimas. Šiais tikslais susisiekite su mumis (kontaktiniai duomenys: privatumo politikos pareiškimo pradžioje).

Jei norima užblokuoti duomenis, tada valdymo tikslais duomenis reikia laikyti blokavimo faile. Jei įstatymų tvarka nėra numatytos archyvavimo prievolės, taip pat galite paprašyti ištrinti duomenis. Priešingu atveju, duomenis Jums pageidaujant, galėsime užblokuoti mes.

 

Mūsų duomenų apsaugos pareiškimo pakeitimai

Mes pasiliekame teisę bet kada atlikti pakeitimus, kad mūsų duomenų apsaugos pareiškimas visada atitiktų galiojančius teisinius reikalavimus. Tai taikoma ir tuo atveju, kai duomenų apsaugos pareiškimas turi būti pritaikytas dėl atnaujintų ar patikslintų paslaugų, pvz., dėl naujai teikiamų paslaugų. Naujasis duomenų apsaugos pareiškimas bus taikomas mūsų pasiūlymui Jūsų kito apsilankymo metu.