7 vinilinės dangos privalumai

Vinilinės dangos šiuo metu yra itin populiarios. Vis daugiau žmonių vietoj laminato, medinių grindų ar plytelių renkasi vinilinę (PVC) dangą. Vinilinė danga turi daug privalumų, kuriems negali prilygti jokie kiti grindų tipai. Štai 7 svarbiausios priežastys, kodėl verta pasirinkti vinilinę dangą:

1. Universali

Mūsų vinilinė grindų danga yra ypač universali – gali būti naudojama ir svetainėje, ir virtuvėje, galima rinktis nuo eglutės iki stambių ąžuolinių grindų ar plytelių rašto. Nesvarbu, koks stilius Jums patinka – mūsų grindų dangos lengvai pritaikomos kiekvienam gyvenimo būdui.

2. Ilgaamžė

Mūsų vinilinė grindų danga yra labai patvari ir ilgaamžė. Štai kodėl mes suteikiame Jums 25 metų garantiją. „Vivafloors“ vinilinė danga – grindys, atitinkančios Jūsų gyvenimo būdą.

3. Natūrali išvaizda

Mūsų grindis vargu ar galima atskirti nuo tikros medienos, natūralaus akmens ar betono. Dėl tikroviškų raštų, matinio paviršiaus ir natūralaus reljefo skirtumą nuo natūralios dangos sunku įžvelgti.

4. Tinka vaikams ir gyvūnams

Mūsų vinilinė grindų danga pasižymi įvairių patrauklių savybių deriniu. „Vivafloors“ grindys slopina žingsnių garsą, yra atsparios drėgmei, puikiai praleidžia šilumą ir malonios liesti. Labai praktiškos šėlstantiems vaikams ar laimingiems keturkojams draugams.

5. Lengvai prižiūrima

Vinilines grindų dangas lengva prižiūrėti. Paprasčiausiai jas nusiurbkite, išplaukite ir viskas. Grindys atrodys kaip tikros medienos arba natūralaus akmens, nors jų apdirbimui ir nenaudojama alyva.

6. Tinka šildomoms grindims

Vinilinė grindų danga puikiai tinka šildomoms grindims. Grindų tipas ir storis užtikrina gerą šilumos laidumą. Dėl šios priežasties grindys ir kambarys greičiau įšyla. Tokiu būdu pasieksite geriausią įmanomą rezultatą, kuris padės sutaupyti daug energijos.

7. Visiškai ir neribotai perdirbama

Mūsų grindų danga pagaminta iš gryno PVC. Tai yra gryna PVC rūšis, kurią galima lengvai ir neribotą laiką perdirbti. Tvarus pasirinkimas, kuris Jus džiugins ilgą laiką.

Apibendrinant, norime pabrėžti, kad tai aukštos kokybės vinilinės grindys, kurioms suteikiame 25 metų garantiją. „Vivafloors“ vinilinė danga – grindys, atitinkančios Jūsų gyvenimo būdą.