Galite pasirinkti, peržiūrėti ir palyginti mūsų dizaino grindis jūsų namų interjere.

Pradėkite naudoti kambario planavimo priemonę

„Roomplanner“ padeda rasti jūsų gyvenimo būdui tinkamiausias dizaino grindis.

„Roomplanner“ padeda rasti jūsų gyvenimo būdui tinkamiausias dizaino grindis. Todėl galite paprašyti nemokamų pavyzdžių ir naudodamiesi „Roomplanner“ virtualiai peržiūrėti mūsų dizaino grindis savo namuose. Taip galėsite gerai įsivaizduoti, kaip grindys derės prie jūsų namų interjero.

„Roomplanner“ gerokai palengvina jūsų kasdieniam gyvenimui tinkančių dizaino grindų paiešką. Tereikia pasirinkti, apžiūrėti ir palyginti!

Išbandykite ją patys ir pažvelkite į „7810 Ąžuolas“ pavyzdį moderniame interjere.

 

Kaip tai veikia?

1. Nufotografuokite ir įkelkite savo nuotrauką.
Naudodami mobilųjį telefoną nufotografuokite savo namų interjerą ir jį įkelkite. Taip pat galite apžiūrėti dizaino grindis mūsų pavyzdiniuose kambariuose.

2. Peržiūrėkite mūsų dizaino grindų dangas savo interjere.
Paspauskite pasirinktį „Pakeisti dizaino grindis“ ir apžiūrėkite vieną iš mūsų dizaino grindų savo kambaryje. Grindis galite lengvai filtruoti pagal stilių, grindų tipą ar spalvą; naudodamasi paieškos funkcija taip pat galite surasti norimo dizaino grindis.

3. Naudodami palyginimo funkciją, palyginkite dvi spalvas
Ar sunku išsirinkti spalvą? O gal įdomu, kas atrodo geriau: ilgos lentos ar eglutės dizaino grindys? Naudodamiesi praktiška palyginimo funkcija galite peržiūrėti dvejas dizaino grindis vienu metu. Paspauskite pasirinktį „Pakeisti dizaino grindis“ A variante ir tą patį padarykite B variante. Dizaino dangas galite lengvai palyginti perkėlę vertikalią skiriamąją liniją.

 

Patarimas beribėms interjero idėjoms

Jei norite gauti dar daugiau idėjų, galite rinktis iš mūsų kambarių pavyzdžių arba įkelti atsisiųstą nuotrauką. „Pinterest“ galite rasti begalę interjero dizaino idėjų. Pavyzdžiui, į paiešką įveskite frazę „Šiuolaikinė virtuvė“ ir atsisiųskite patinkantį paveikslėlį. Tada įkelkite jį į mūsų kambario planuoklį.

 

Ar radote savo svajonių dizaino grindis?

Užsisakykite nemokamų pavyzdžių ir užsukite į arčiausiai esančią prekybos vietą.