Natūralus reljefas – realistiška struktūra, kurią iš tikrųjų galima pajusti

„Register Embossed“, „Deep Embossed“, „Wood Touch“ arba „Special Embossed“. Kokie gi skirtumai?

Kas yra reljefas?

Reljefo įspaudimas suteikia vinilinėms grindims paviršiaus struktūrą. Gamybos metu prie grindų dangos dėvimojo sluoksnio pridedama tam tikra struktūra – reljefas. Dėl to vinilinė danga atrodo dar natūraliau ir ja išklotos grindys niekuo nesiskiria nuo medinių grindų ar keramikinių plytelių. Ar matote šakos įdubimą? Tada išties galite jį pajusti!

Įvairūs mūsų grindų reljefo tipai:

  • „Register embossed“
  • „Deep embossed“
  • „Wood touch“
  • „Painted Bevel“ ir „Special Embossed“ (plytelės)

„Register Embossed“

„Register Embossed“ tipas – sinchroninis dekoro reljefas. Grindyse matomas šakos įdubimas? Tada išties galite jį pajusti! Grindų dangos struktūrą vargu ar galima atskirti nuo tikrosios medienos struktūros. Mūsų 8100-osios ir 8300-osios serijos yra „Register Embossed“ reljefo tipo.

„Deep Embossed“

„Deep Embossed“ tipo reljefo atveju dėvimajam sluoksniui suteikiama neapibrėžta struktūra.  Mūsų natūralaus dizaino tipų derinys, keturpusis griovelis, matinė danga ir paviršiaus reljefas suteikia ypač tikrovišką įspūdį. Mūsų vinilinės dangos ne tik sunkiai atskiriamos nuo tikros medienos ar plytelėmis išklotų grindų, bet dar ir pasižymi visais „Vivafloors“ vinilinių grindų privalumais. 6500-oji serija ir visos spygliuočių medienos grindų dangos priklauso „Deep Embossed“ reljefo tipui.

„Wood Touch“

„Wood Touch“ reljefo tipas yra dar autentiškesnis nei „Deep Embossed“. Šio tipo paviršiui taip pat buvo suteikta neapibrėžta medžio struktūra, tačiau su šiek tiek daugiau detalių, pvz., šakų įdubimai ir pjovimo žymės. Mūsų 6800-osios ir 7800-osios serijos vinilinės dangos priklauso „Wood Touch“ reljefo tipui.

„Painted Bevel und Special Embossed“ (plytelės)

Mūsų plytelių kolekcija yra „Special Embossed“ reljefo tipo su „Painted Bevel“ atvaizdu. Apčiuopiama „Special Embossed“ tipo struktūra atitinka tikrų plytelių struktūrą. „Painted Bevel“ reiškia, kad apvadas dažomas visose keturiose pusėse. Tokiu būdu sukuriamas tikrų plytelių grindų įspūdis.