PVC grindys: lengvai prižiūrimas higieniškas pasirinkimas

Lengva priežiūra ir higiena yra glaudžiai susijusios. Juk grindys, kurias lengva išlaikyti švarias, visada yra higieniškesnės.

Mūsų PVC grindis lengva prižiūrėti. Tiesiog išsiurbkite, išplaukite ir viskas! Taip galite išlaikyti savo namus švarius ir higieniškus su minimaliomis pastangomis.

Kodėl PVC grindys yra higieniškas pasirinkimas?

  • PVC grindys yra atsparios vandeniui. Tokie skysčiai kaip gėrimai ir drėgmė negali įsigerti į grindis. Ši problema gali kilti naudojant kilimą, medieną ir laminatą.
  • Ant grindų nukritusius nešvarumus galima greitai ir lengvai pašalinti. Išsiurbkite, išplaukite drungnu vandeniu ir baigta! Norėdami išvalyti ypač kruopščiai, įpilkite šiek tiek PVC valiklio.
  • Mūsų PVC grindys yra labai patvarios. Tai reiškia, kad viršutinis sluoksnis bus mažiau subraižytas, todėl nebus vietos kauptis nešvarumams.

Su mūsų grindimis suderinsite tikros medienos ar akmens išvaizdą su visais PVC privalumais!

Higiena svetainėje ir virtuvėje

Mūsų grindų vertė slypi įvairiose jų savybėse. Mūsų grindys yra nepralaidžios garsui, atsparios drėgmei, šiltos ir patogios. Patogu, jei turite trypčiojančių kūdikių, krentančių žaislų ar laimingų keturkojų draugų. Jūsų svetainėje ir virtuvėje viskas vyksta vienu metu. Taigi higiena ir priežiūros paprastumas vaidina svarbų vaidmenį. Ant „Vivafloors“ grindų tikrai galite gyventi!

Higiena vonios ir tualeto zonoje

Vonios kambarys ir tualetas yra bakterijų mėgstamos vietos. Šiose srityse higiena yra ypač svarbi! Naudodami PVC grindis būsite tikri dėl optimalios higienos ir lengvos priežiūros. Nesuteikite bakterijoms galimybės augti ar plisti, kad galėtumėte optimaliai gyventi ir šiose srityse.

Higiena komercinėse patalpose

Komercinėse patalpose grindys turi pakelti daug daugiau nei namuose. Grindimis naudojasi daug žmonių ir ant jų patenka daug daugiau nešvarumų. Dėl didelio atsparumo dilimui mūsų PVC grindys taip pat tinka komercinėms patalpoms, tokioms kaip valgyklos, parduotuvės, gydytojų kabinetai ir viešosios erdvės. Komerciniam naudojimui siūlome 10 metų garantiją. Asmeniniam naudojimui siūlome net 25 metų garantiją.

Norite dar ilgiau džiaugtis higieniškomis grindimis?

Nėra tokių grindų, kurios visiškai nereikalautų priežiūros. Tačiau tinkamai prižiūrėdami grindis galėsite ilgiau džiaugtis gražiomis, lengvai prižiūrimomis grindimis! Štai keletas patarimų, kurie palaikys higieną, palengvins priežiūrą ir leis jums ilgai džiaugtis gražiomis „Vivafloors“ grindimis:

  1. Kilimėlis prie įėjimo didžia dalimi užkerta kelią nešvarumams ir drėgmei. Tai sumažina grindų valymo poreikį ir pailgina jų tarnavimo laiką.
  2. Nestumdykite sunkių daiktų ant grindų ir įsitikinkite, kad kėdžių kojos ir kiti baldai yra gerai apsaugoti. Taip išvengsite nereikalingų įbrėžimų, kuriuose paprastai kaupiasi nešvarumai.
  3. Ką nors išpylėte? Nedelsdami nušluostykite valymo šluoste. Neleiskite nešvarumams patekti į visą jūsų higienišką kambarį!

Be to, apsilankykite mūsų priežiūros puslapyje, kad gautumėte dar daugiau patarimų.