Tvarios PVC grindys

PVC yra nuostabi grindų klojimo medžiaga, ypač kalbant apie tvarumą. Mūsų grindys yra sertifikuotos „Indoor Air Comfort Gold“, be ftalatų ir 100 % perdirbamos.

 

„Indoor Air Comfort Gold“

„Eurofins“ išduotas „Indoor Air Comfort Gold“ („IAC Gold“) sertifikatas patvirtina, kad gaminiai prisideda prie sveikos patalpų aplinkos kūrimo. Tai ambicingiausias mažos emisijos ženklas Europoje, o sertifikuoti gaminiai yra vieni geriausių savo klasėje.

Skaitykite daugiau apie „Indoor Air Comfort Gold“ sertifikatą >>

Be ftalatų

Mūsų grindų gamyboje naudojami plastifikatoriai. Tai medžiagos, dėl kurių plastikas (šiuo atveju PVC grindys) tampa lankstus, kad mūsų grindis būtų lengva kloti. Ftalatai yra dažniausiai plastikiniuose gaminiuose naudojamas plastifikatorius. Iš plastikinių gaminių išsiskiriantys ftalatai kenkia sveikatai. „Vivafloors“ PVC grindyse ftalatų nėra. Kad mūsų grindys būtų lanksčios, naudojame tik saugius plastifikatorius, būtent dioktiltereftalatą (sutrumpintai DOTP). Šis organinis plastifikatorius yra netoksiškas ir nekenksmingas aplinkai!

100 % perdirbamos

„Vivafloors“ grindys yra 100 % perdirbamos! Taip yra todėl, kad mūsų grindys pagamintos iš „Virgin PVC“ , kuris neturi kenksmingų medžiagų. Tai reiškia, kad nenaudojamas perdirbtas PVC su nežinomomis žaliavomis. Tai turi įtakos grindų kokybei. „Virgin PVC“ taip pat užtikrina, kad mūsų PVC grindys būtų stabilesnės ir jas mažiau veiktų temperatūros svyravimai. Tinkamai išmontuotas mūsų grindis galima pilnai perdirbti. Ir tai mums svarbu.

ISO 9001 ir 14001

Siekiant garantuoti gaminių kokybę, „Vivafloors“ kelia aukštus standartus visiems savo tiekėjams. Be ISO 9001 (kokybės vadybos standartas), mūsų gamyklos turi ISO 14001 sertifikatą (aplinkosaugos vadybos standartas). Tarptautinių gairių pagrindu , ISO standartai nuolat sutelkia mūsų dėmesį į kokybės ir aplinkosaugos vadybą.

Patvarios grindys, kuriomis galite mėgautis ilgą laiką.

Mūsų grindys yra ne tik patvarios. PVC grindys turi dar daugiau privalumų, su kuriais negali konkuruoti joks kitas grindų tipas. Štai kodėl vis daugiau žmonių renkasi PVC, o ne laminatą, medines grindis ar plyteles.