PVC grindys Jūsų naujai pastatytam namui

Ieškote grindų savo naujai pastatytam namui?

„Vivafloors“ siūlo platų stilingų, atsparių nusidėvėjimui ir lengvai prižiūrimų PVC grindų asortimentą. Nes nesvarbu, ar statote naują butą, dvibutį namą, kotedžą ar individualų namą, „Vivafloors“ grindys visada puikiai tiks.

Raskite puikias PVC grindis savo naujiems namams.

Jūs turite pamatyti, pajusti ir palyginti grindis. Štai kodėl galite paprašyti nemokamų pavyzdžių iš mūsų ir peržiūrėti mūsų grindis beveik savo interjere su kambario planuotoju. Tokiu būdu jūs galite, net jei jūsų namas vis dar statomas, jau pasirinkti svajonių grindis!

 

 

5 priežastys, kodėl verta rinktis PVC grindis savo naujos statybos namui.

PVC grindys itin populiarios naujos statybos namuose. Vis daugiau žmonių vietoj laminato, vinilo ar plytelių renkasi PVC dangą. Šio tipo grindys turi privalumų, kuriems negali prilygti jokios kitos grindų dangos.

1. Tinka grindiniam šildymui

Medžiaga ir storis užtikrina gerą grindų šilumos pralaidumą. Taigi galite optimaliai šildyti savo namus ir sutaupyti daug energijos.

2. Ilgas tarnavimo laikas

Mūsų PVC grindys yra itin tvirtos ir atsparios dilimui. Nebijome suteikti jums 25 metų garantiją.

3. Neatskiriama nuo tikrų

Dėl tikroviškų raštų, matinio paviršiaus ir natūralaus reljefo, vargu ar pamatysite ir pajausite skirtumą tarp mūsų grindų ir tikrojo parketo, natūralaus akmens ar betono.

4. Nekenksminga vaikams ir gyvūnams

Mūsų grindys ypač gerai sugeria garsą, atsparios drėgmei, šiltos liesti ir patogios. Patogios, jei turite trepsinčių mažylių, krentančių žaislų ar laimingų keturkojų draugų.

5. Lengva prižiūrėti ir yra tvaru

PVC dangą lengva prižiūrėti. Tiesiog išsiurbkite, nušluostykite ir viskas. Čia nereikia naudoti (medžio) alyvos, o grindys atrodo kaip tikros medienos ar akmens danga. Mūsų grindys taip pat yra tvarios. Jos turi „IAC Gold“ sertifikatą, prisideda prie geros patalpų oro kokybės ir yra 100 % perdirbamos.

 

Reikia pagalbos ieškant svajonių grindų?

Susitarkite dėl susitikimo su mūsų grindų specialistais. Džiaugsimės galėdami padėti:

  • patarti ar atsakyti į klausimus;
  • rasti įgaliotą mažmeninės prekybos vietą, kurioje galėtumėte pamatyti savo mėgstamą spalvą didesniame plote;
  • planuoti apsilankymą salone „Goor“ arba „Culemborg“.