Keturpusis griovelis

Griovelis skirtas detalėms pabrėžti, kurios mūsų dangoms suteikia tikros medienos arba plytelių įspūdį.

„Vivafloors“ grindų lentos ir plytelės gaminamos su grioveliu (kitaip vadinamu nuožulna). Tai reiškia, kad lentos ir plytelės yra šiek tiek nuožulnios kraštuose, o tai ypač pabrėžia atskiras lentas ir plyteles. Jūs matote ir jaučiate lyg taip būtų tikros medienos ar plytelių grindys ir dar gaunate „Vivafloors“ vinilinių dangų privalumus!

Tikros medienos įspūdis

Ąžuolo, spygliuočių medienos ir eglutės rašto kolekcijose visos keturios lentos pusės yra nuožulnios kraštuose. Nuožulnumas kraštuose sukuria įspūdį, jog grindys susideda iš atskirų lentų, o tai reiškia, kad mūsų grindų dangas vargu ar galima atskirti nuo tikrų medinių grindų.

Norėtumėte dar labiau pabrėžti medinių grindų efektą? Pasirinkite mūsų sujungimo juosteles! Sujungimo juosteles galima įsigyti kartu su mūsų klijų deriniu, jos yra dviejų pločių (3,2 ir 10 mm) ir dviejų spalvų (rudos ir juodos).

Plytelių efektas su dažytais sujungimais

Plytelių kolekcija papildyta ne tik su keturpusiu griovelių nuožulnumu kraštuose, bet ir su „Painted Bevel“ (liet. dažytas griovelis) efektu. Tai reiškia, kad visos keturios griovelių pusės yra nudažytos taip, kad jos būtų panašios į plytelių siūles. Tokiu būdu sukuriamas tikroviškas plytelių vaizdas.

Lengvesnės priežiūros negali būti

Tereikia nusiurbti, kas savaitę išplauti ir viskas! „Vivafloors“ vinilinės dangos yra ypač higieniškos ir nepaprastai lengvai prižiūrimos. Dėl subtilaus ir plokščio griovelių apdirbimo, grindų valymas tampa tarsi vaikų žaidimas. Pakanka paprasčiausiai nusiurbti ir išplauti, kad sujungimai tarp lentų būtų švarūs. Tinkamai prižiūrėdami, galėsite ilgai mėgautis savo dekoratyvinėmis grindimis. Norėtumėte daugiau sužinoti apie mūsų grindų priežiūros ir valymo privalumus? Paskaitykite mūsų priežiūros patarimus.