Užsisakiau nemokamą pavyzdį. Ką daryti toliau?

Perskaitykite visus 4 patarimus ir gaukite daug naudos iš Jūsų turimo pavyzdžio. Toliau pateikiami žingsniai, leisiantys Jums teisingai pasirinkti.

  1. Turėdami namuose pavyzdį, Jūs apsispręsite daug greičiau. Pajuskite natūralų mūsų grindų dangos raštą ir gerai apžiūrėkite mūsų dangos lentas. Pajusite, kad mūsų grindų danga yra šilta ir pamatysite, kad ji visiškai matinė!
  2. Pavyzdį padėkite tame kambaryje, kur klosite dangą. Kiekvienuose namuose apšvietimo sąlygos skiriasi, o jos yra labai svarbios renkantis grindų spalvą. Pvz., ar kambarį užlieja saulės spinduliai? Jei taip, tada pavyzdžio spalvą reikia apžiūrėti saulės šviesoje.
  3. Ar nauja vinilinė danga turi tikti Jūsų esamoje virtuvėje, o gal darote visos virtuvės remontą? Grindų dangos spalva turėtų pabrėžti visą virtuvės interjerą. Tai taip pat pasakytina ir apie kitą virtuvės įrangą, pvz., valgomąjį stalą ir virtuvės baldus.
  4. Palaikykite pavyzdį prie sienos arba tapetų, užkiškite už užuolaidų arba už sofos. Norimą stilių Jūs galite įsivaizduoti ir pagal iliustracijas. Pridėkite dar ir kitų medžiagų ir kitų pavyzdžių – taip geriau įsivaizduosite, kaip Jūsų svajonė gali virsti realybe.