Keturios grindų tendencijos 2021-iesiems

Nuo jaukaus industrinio iki natūraliai tvaraus. Nauji metai reiškia naujas grindų tendencijas ir gausybę šviežių idėjų gyvenamajai aplinkai kurti! Kaip ir kiekvienais metais, mūsų specialistai sukuria savo tendencijas Jums. Susipažinkite su naujomis šiltomis spalvomis, „wabi-sabi“ stiliumi (liet. kuklus paprastumas), natūraliais tonais ir tvariu grindų ypatumu.

1. Šilumos ir ramybės pojūčio derinys

Mes visi ieškome gyvenamosios aplinkos, kuri skleistų šilumą ir ramybę. Savo vietos, kurioje jaustumėmės kaip namie. 2019-aisiais žaidėme su pastelinėmis spalvomis, o dabar pereisime prie ochrinės geltonos arba kobalto mėlynos. Jei šias spalvas suderinsime su ilgomis lentomis, kuriose yra nedaug šakų įdubimų ir kurios yra su matiniu paviršiumi, gausime puikų šilumos ir ramybės pojūčio balansą. Tada galima lengvai pritaikyti interjero atspalvius.

2. Industrinis stilius išlieka populiarus

Industrinis interjero stilius vis dar neapleidžia savo pozicijų. Ir tai nė kiek nestebina, nes šis stilius puikiai tinka solidiems deriniams namuose. Masyvūs mediniai baldai ir plieninės durys, suderintos su prašmatniomis eglutės rašto grindimis. Derinys, kuris žavi!

3. Natūraliai tvirtas „wabi-sabi“ stilius

Šiek tiek chaotiškesnis, daug tvaresnis ir truputį mišrus. „Wabi-sabi“ stiliaus tendencija kilo iš Japonijos. Šis stilius atspindi autentiškumą, grynumą ir sąžiningumą. Renkantis grindų tipą atsižvelgiama ir į stilių, kuriame atsispindi urbanistinis, modernus ir šiek tiek industrinis bei vintažinis pojūtis. Mišrus ir tvarus. Populiarios grindys yra natūralaus akmens plytelės arba mūsų 68-os serijos grindų dangos. Abu variantai išties atrodo labai tikroviškai ir yra itin tvarūs.

4. Ilgaamžiški grindų tipai

Tvarumas yra ir išliks svarbiausia gyvenamųjų namų įrengimo tema ateinančiais metais. Mes vis labiau suvokiame savo poveikį šiam pasauliui ir tai atsispindi ir mūsų būste – naudojamų grindų tipuose, taip pat priimant tam tikrus sprendimus, pvz., atliekų rūšiavimas, LED lempučių naudojimas, daugiau augalų namuose. Tačiau Jūs galite būti daug sąmoningesni, pasirinkdami tinkamą grindų dangą. Mūsų grindų dangos yra 100 % perdirbamos, ilgai naudojamos ir turi „IAC Gold“ sertifikatą. Ir, žinoma, šios grindys suteiks Jums tikrų medinių grindų arba plytelių pojūtį Jūsų namuose!